Похитатись на легкій хвилі, зайти в тиху заводь, порибалити прохолодним літнім ранком та навіть пропливти між крижин зимовою рікою – все це тепер можливо з каяками та SUP-дошками від компанії «Колібрі».

Каяки Sit-on-Top

Каяки Колібрі Sit-on-Top

Каяки «КОЛІБРІ» типу Sit-on-Top ідеальні для пляжного відпочинку і розваг на воді в теплу пору року. Вони мають герметичний непотоплюваний корпус, відкритий кокпіт з вбудованими сляйдом, упорами для ніг, відкритими і закритими багажними відділеннями.

Рибальські каяки “КОЛІБРІ” типу Sit-on-Top обладнані всім необхідним для успішної і комфортною риболовлі на будь-якій воді.

Каяки Sit-In

Каяки Колібрі Sit-In

Прогулочно-туристичні каяки “КОЛІБРІ” типу Sit-In – це одно- або двомісні повнорозмірні каяки із закритим кокпітом, призначені як для водних прогулянок вихідного дня, так і для багатоденних туристичних походів.

Дошки SUP-n-GO!

Дошки SUP Колібрі

KOLIBRI SUP-n-GO! – дошка для веслування стоячи, завдовжки 3,28 м (10,6 футів). Виготовлена з поліетилену методом ротаційного формування.

Хороший хід та остійність, добре тримання курсу, надійність та невибагливість у експлуатуванні та зберіганні, найкраща в Україні ціна – KOLIBRI SUP-n-GO! – ідеальна SUP-дошка (САП) для прокатних пунктів та початківців.

З повним асортиментом каяків та SUP можна ознайомитись на повній версії сайту СБК “Колібрі”.